Caracteristici generale
| Tip | mecanism de scurgere |
| Moduri | mod unic |
| Diametrul de evacuare | 60 mm |
| Sistem de spălare | buton |
| Tip de conectare | fund |
| Diametrul conexiunii | 1/2" mm |
| Înălțimea minimă de montare | 260 mm |
| Înălțimea maximă de montare | 420 mm |
| Diametrul maxim pentru buton | 40 mm |
| Culoare butonul/maneta de scurgere | crom |
| Dimensiuni | 260х84 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Flotor de scurgere SoloPlast AS-04.00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.