| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | piele eco |
| Lăţime scaun | 62 cm |
| Adâncime scaun | 50 cm |
| Înălţime | 129-136 cm |
| Culoare | alb/roz |
| Greutate | 19 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 150 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Genesis |
| Cod EAN | 5901969435160 |









