Caracteristici generale
| Diagonală display | 10.4 " |
| Rezolutie display | 2000x1200 |
| Tip panel | TFT |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Frecvenţă procesor | 2000 MHz: |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 3 Gb |
| Memorie incorporată | 32 Gb |
| Camera de spate | 8 Mp |
| Cameră frontală | 5 Mp |
| Capacitatea bateriei | 7040 mAh |
| Suport card memorie | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Sistem de operare | Android 10 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 157.4x247.6x7 mm |
| Greutate | 476 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806090577147 |
Specificațiile și imaginile produsului Tableta Samsung SM-T500 Galaxy Tab A7 10.4 WiFi Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.