Caracteristici generale
| Culoare carcasă | frasin alb |
| Material | LPAL |
| Lățime | 114 cm |
| Adâncime | 20 cm |
| înălțime | 88 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 684611168436, 791163724017 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Fabrik Home Rondo Alb Frasin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.