Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 5 W |
| Soclu | bec Led încorporat |
| Clasă de protecţie | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Fluxului de lumină | 450 lm |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 93 mm |
| Înălţime | 30 mm |
| Dimensiuni | 93х30 mm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8683684214868 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Horoz 016-078-1005-020 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.