Caracteristici generale
| Tip încărcare | verticală |
| Capacitate maximă de încărcare | 6 kg |
| Numar programe de spalare | 2 |
| Culoare | alb |
| Culoare uşă | alb |
| Înălţime | 86 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 45 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Saturn |
| Cod EAN | 8595150374177 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spălat rufe Saturn ST-WK7607 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.