Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 6 W |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 4 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
AUX ,
USB |
| Baterie | 1200 mAh |
| Greutate | 0.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Promate |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Promate Capsule 2 Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.