| Factor de formă | M.2 |
| Capacitate | 2000 GB |
| Interfață | PCI Express 3.0 x4 |
| Rata de transfer la citire | 3500 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 3000 MB/s |
| Rezistența la impact în timpul funcționării | 1500 G |
| IOPS inscriere | 680 mii |
| IOPS citire | 700 mii |
| Tip de memorie | 3D TLC NAND |
| Dimensiuni | 22x80 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.07 kg |
| Producător | Apacer |
| Cod EAN | 4712389919373 |









