Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 24 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | LED |
| Frecvență ecranului | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) | 10 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Vidaa |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 5 W |
| Consum de energie | 28 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 75x75 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 553x333х63 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 553x362х132 mm |
| Greutete fără stativ | 3.6 kg |
| Greutate cu stativ | 5.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.44 kg |
| Producător | Toshiba |
| Cod EAN | 4024862396060 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Toshiba 24WV3563DG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.