Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 2100 W |
| Capacitate rezervor de apă | 220 ml |
| Reglarea aburului | 2 setări |
| Jet de abur continuu | 35 g/min |
| Lungime cablu de alimentare | 1.9 m |
| Oprire automata | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.2 kg |
| Dimensiuni | 28x12x19.7 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.6 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838783001368 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Gorenje GS2100BKV sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.