| Tip | scară |
| Lungime | 710 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 110 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 24 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | umed |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 60х650 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | Czech Republic |
| Producător | AlcaPlast |









