Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Lungime | 150 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 95 mm |
| Lățime nișă | 150 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 28 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 150х150 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | Czech Republic |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Chudej 0111094 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.