| Tip | scară |
| Lungime | 592 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 85 mm |
| Lățime nișă | 134 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 25 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 500х54 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producător | Hydro-S |









