| Tip | scară |
| Lungime | 964 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 83 mm |
| Lățime nișă | 96 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 45 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 35х900 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Greutate | 2.09 kg |
| Producator | Czech Republic |
| Producător | Chudej |









