Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 78.8 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x78.8x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | nuc |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Trendy Extra Walnut 120x78x60cm GTR001015 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.