| Locație | linear |
| Lățime | 116.6 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime | 92 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 116.6x92x48 cm |
| Număr sertare | 1 |
| Număr de dulapuri | 1 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | taho/alb |
| Material carcasă | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 5107436300133 |









