Caracteristici generale
| Serie | Hira |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | antracit |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare fațadă | antracit |
| Material fațadă | stofă |
| Lungimea | 204 cm |
| Lățime | 142 cm |
| Înălţime tăblie cap | 107 cm |
| Loc de dormit | 140x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Greutate | 79 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Trendy Hira Anthracit 140x200cm GTR003797 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.