Caracteristici generale
| Serie | Hira |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | antracit |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare fațadă | antracit |
| Material fațadă | stofă |
| Lungimea | 204 cm |
| Lățime | 162 cm |
| Înălţime tăblie cap | 107 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Greutate | 79 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Trendy Hira Anthracit 160x200cm GTR003799 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.