Caracteristici generale
| Seria | Mercan |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 74.1 cm |
| Adîncime | 35 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 100x74.1x35 cm |
| Oglindă | da |
| Număr de uși | 3 |
| Specificații suplimentare | masă cu montare pe perete |
| Suspendat | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Măsuţă de toaletă Trendy Mercan White 100x74x35cm GTR005866 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.