| Material de tăiere | metal |
| Marginea discului | zirconiu |
| Diametru | 115 mm |
| Gaura de aterizare | 22.2 mm |
| Grosimea discului | 1.2 mm |
| Numărul de segmente/dinți | 1 buc. |
| Viteza admisibilă | 13300 r/m |
| Viteza maximă de lucru | 80 m/s |
| Specificații suplimentare | 10 discuri incluse |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6925582181319 |









