| Tip | LED |
| Tip LED | SMD Led |
| Forma becului | ciuperca |
| Tip de bază | GU10 |
| Dimensiuni standard de | GU10 |
| Puterea | 5 W |
| Temperatura culorii | 2200-6500 °K |
| Fluxul luminos | 450 lm |
| Ecosistem | Philips Hue , Osram Lightify , Amazon Echo Plus , Homee , Terncy |
| Control vocal | da |
| Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | 2.4G |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | >90 |
| Unghiul de iluminare | 200 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 5 |
| Marimea | 49.5х58 mm |
| Producător | Gledopto |