Caracteristici generale
| Tip montare | sub blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Înălțime | 18.5 cm |
| Dimensiuni | 550х380х185 mm |
| Material | faianţă |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Serel Aldo 55 (95778) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.