Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 3 l |
| Materialul carcasei | oțel |
| Capac | da |
| Materialul capacului | oțel |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 260х255х170 mm |
| Diametru | 25.5 cm |
| Găleată inclusă | da |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.629 kg |
| Țara de producător | Polonia |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487075763 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk 5L 07576 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.