Caracteristici generale
| Colecția | Suvenire Basarabia |
| Tipul | covor |
| Forma | pătrat |
| Dimensiuni | 40х40 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Lățimea | 40 cm |
| Grosimea | 9 mm |
| Culoare | bej |
| Conținut | lână |
| Țara producătoare | Moldova |
Specificațiile și imaginile produsului Covor Covoare Ungheni Suvenire Basarabia 7284_1_53555 0.40x0.40m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.