| Tip | de podea |
| Sursă de apă | butelie |
| Plasarea sticlei | sus |
| Apă | rece , caldă |
| Tip de răcire | compresor |
| Puterea de încălzire | 650 |
| Puterea de răcire | 120 Вт |
| Capacitatea de încălzire ? | 5.5 l/o |
| Capacitatea de răcire ? | 2 l/o |
| Temperatura de încălzire minimă | 87 |
| Temperatura de răcire minimă | 2 |
| Dulap încorporat | nu |
| Frigider incorporat | da |
| Dimensiuni | 310x1000x360 |
| Dimensiunea cutiei | 360x1060x390 |
| Greutate neta | 16.9 kg |
| Greutate bruta | 18.8 kg |
| Culoare | alb |
| Altele | volum dulap-frigider 19 l |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HotFrost |
| Cod EAN | 4630004841826 |









