| Tip de control | electronic |
| Volume | 236 l |
| Numărul de sticle | 82 |
| Numărul de rafturi | 13 |
| Numar zone de temperatura | 1 |
| Material rafturi | lemn |
| Clasa climatică | N , ST |
| LED illuminare | da |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 39 Db |
| Consumul anual de energie | 158 KWh |
| Clasa de eficienta energetica | G |
| Regimul de temperatură | 7-18 °С |
| Înălţime | 1460 mm |
| Lăţime | 490 mm |
| Adâncime | 545 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 45 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 48 kg |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8059019083995 |
























