Caracteristici generale
| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 1400 W |
| Turatia in gol | 11000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.23 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Lungime cablu de alimentare | 4 m |
| Greutatea masinii | 2.2 kg |
| Dimensiune | 298x102 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423237610 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Bosch GWS 1400 (0601824806) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.