Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | caşmir |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | caşmir |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 1210 mm |
| Înălţime | 550 mm |
| Adâncime | 510 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Orka Nest 121 Cashmere Matt (050600) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.