| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | dreptunghiulară |
| Varianta montaj | dreapta , stânga |
| Capacitate | 126 litri |
| Picioare | da |
| Panou | nu |
| Culoare | alb |
| Lungime | 150 cm |
| Lăţime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 150х75х56 cm |
| Țara producătoare | Polonia |
| Producător | Polimat |
| Cod EAN | 9907505476013 |









