Caracteristici generale
| Colecția | Veranda |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 160x230 cm |
| Lungimea | 230 cm |
| Lățimea | 160 cm |
| Grosimea | 11 mm |
| Suprafața | 3.68 m² |
| Densitatea | 960000 puncte/m² |
| Culoare | gri |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | acril |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living ,
coridor ,
dormitor |
Specificațiile și imaginile produsului Covor Made in Turkey Veranda Grey (VE09A) 1.60x2.30m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.