Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 180 W |
| Viteză | 100000 r/pm |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.65 l |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 270 min |
| Autonomie | 45 min |
| Capacitatea bateriei | 13200 mAh |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Duza combinată (perie + spații înguste) | da |
| Baterie inclus | da |
| Dimensiuni | 1055x235x245 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Culoare | albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007675772 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator vertical Hoco HJD78A Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.