| Colecția | Bella Vintage |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200x300 cm |
| Lungimea | 300 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 7.5 mm |
| Culoare | nisip |
| Ornament | vintage |
| Conținut | lână |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Covoare Ungheni |








