Caracteristici generale
| Tip | cu bile |
| Tipul topiturii de ceară | borcănaș |
| Tipul accesoriului opțional | bol de aluminiu |
| Volumul rezervorului | 450 ml |
| Material | plastic |
| Culoare | alb ,
negru |
| Producător | China |
| Dimensiuni | 175х175х123 mm |
| Tensiune | 220-240 V |
| Frecvența | 50 Hz |
| Putere | 120 W |
| Nivel lateral | da |
| Termostat intern | da |
Specificațiile și imaginile produsului Incalzitor ceara Pro Wax 700 White/Black 450ml sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.