| Tip | espresso |
| Putere | 850 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.5 litri |
| Presiune | 15 bar |
| Panarello ? | da |
| Espresso | 2 |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2.6 kg |
| Dimensiuni | 27x27x22 cm |
| Țara de fabricație | China |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435713858 |
























