| Tip hota | insulă |
| Lăţime | 35 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Telecomandă | da |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 850 m³/h |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 35x35x80 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |









