| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 750 m³/h |
| Putere iluminare | 1x4 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Rama decor | sticlă negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.4х34.4х75.3-83.3 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |









