Caracteristici generale
| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 80 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | sensor |
| Instalarea in blat | da |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 700 m³/h |
| Putere | 270 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 40 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 70 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 79.4x9.5x40 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Țară producătoare | Italia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Faber |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Faber Fabula Evo+BK A90 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.