| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 395 m³/h |
| Putere | 147 W |
| Putere iluminare | 1x7 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 51.4x28.3x30.7 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437626715 |









