Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 75 m³/oră |
| Consumul de energie | 5 W |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 132 mm |
| Lăţime | 132 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Nivel de zgomot | 26 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
| în plus | cu senzor de umiditate |
Alte informații
| Producător | Awenta |
| Cod EAN | 5905033310094 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Awenta KWS100H sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.