Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 110 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător fir |
| Consumul de energie | 13 W |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 128 mm |
| Lăţime | 128 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Awenta KWT100W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.