Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 105 m³/oră |
| Consumul de energie | 10 W |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 140 mm |
| Lăţime | 140 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
| în plus | cu senzor de umiditate |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Awenta WGB100H sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.