| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 105 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător fir |
| Consumul de energie | 14 W |
| Viteza de rotatie | 2300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Lăţime | 150 mm |
| Adâncime | 87 mm |
| Nivel de zgomot | 33 dB |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.6 kg |
| Țara producătoare | Germania |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |









