Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 101 m³/oră |
| Consumul de energie | 14 W |
| Viteza de rotatie | 2300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Germania |
| în plus | verifica valva |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |
| Cod EAN | 4058448005176 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Blauberg Bravo 100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.