Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Lungime lamă | 350 mm |
| Viteza lanţului | 15 m/sec |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Volum rezervor ulei | 280 ml |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sequoia |
| Cod EAN | 4823104601845 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ electric Sequoia SEC2014 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.