| Putere | 1400 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 4.2 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 12 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 294x397x286 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1 m |
| Greutate | 4.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720389034664 |









