Caracteristici generale
| Putere | 3600 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 4 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 12 |
| Tipul de programe | carne de vită ,
cartof ,
legume ,
slănină ,
chipsuri ,
pui ,
pizza ,
Cartofi pai ,
nuggets de pui ,
creveți ,
gustări ,
sandviș prăjit |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni de cupă (Lхlхî) | 227x127x154 mm |
| Dimensiuni | 395x362x305 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.9 m |
| Greutate | 10 kg |
| În plus | 10 funcții de gătit: preîncălzire, gătire de la congelat, cronometrare, gătire dublă, prăjire la aer, coacere, prăjire, reîncălzire, păstrare la cald, uscat |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sharp |
| Cod EAN | 4550556127172 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Sharp AF-GD82AE-B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.