Caracteristici generale
| Tensiune | 6 V |
| Capacitate | 12 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 151 mm |
| Lățime | 51 mm |
| Înălțime | 94 mm |
| Rezistență internă | 6.9 mOm |
| Curent maxim de încărcare | 3.6 A |
| Dimensiuni | 151х51х94 mm |
| Baza bacului | Faston 4.8mm |
| Greutate | 1.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920005668 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Emos B9682 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.