| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | textil , net |
| Lăţime scaun | 43 cm |
| Adâncime scaun | 46 cm |
| înălțimea scaunului | 43-55 cm |
| Înălţime spătar | 45.5 cm |
| Înălţime | 87,5-106,5 cm |
| Culoare | roșu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |









