| Înălţime | 240 mm |
| Diametru | 520 mm |
| Lungimea | 240 mm |
| Lățime | 520 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb , transparent |
| Telecomanda | nu |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807387711 |









