Caracteristici generale
| Înălţime | 230 mm |
| Diametru | 450 mm |
| Lungimea | 230 mm |
| Lățime | 450 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal ,
sticlă |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Telecomanda | nu |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807413717 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Trio Baroness 608900331 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.